Zapraszamy do współpracy

Jeśli poszukujesz kompleksowego dostawcy znaków drogowych, skrajni oraz innych elementów z zakresu bezpieczeństwa drogowego, który dostarczy Ci wysokiej jakości produkty w ATRAKCYJNYCH CENACH, zapraszamy do kontaktu z nami. Działamy w branży od wielu lat i gwarantujemy nie tylko jakość, ale także konkurencyjne ceny oraz terminowość dostaw. Jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w każdym projekcie. W celu przedstawienia szczegółowej oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Znaki drogowe

Oferta znaków drogowy obejmuje nie tylko standardowe znaki ostrzegawcze, nakazu czy informacyjne. Realizujemy również zamówienia na znaki indywidualne z nazwą miejscowości, instytucji, przedsiębiorstw, czy rzek, jezior itp. Wszystkie znaki wykonane są w oparciu o najnowsze technologie i spełniają wymogi ustawy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym zarówno pod względem wymiarów, jak i odbicia światła.

Skrajnie drogowe

Wszędzie tam, gdzie prowadzone są prace drogowe, gdzie wymagane jest oznaczenie skrajni drogi lub nierówności należy ustawić tablicę kierującą oznaczoną kodem U21, czyli oznakowanie skrajni. W naszej ofercie posiadamy ten znak specjalny, który w połączeniu z naszymi podstawami będzie pomocny w prawidłowym oznaczeniu prowadzonych prac. Prawidłowe oznakowanie skrajni drogi oraz wszelkich nierówności, zapadlisk, zmian w nawierzchni mogących skutkować niebezpiecznymi sytuacjami stanowi wysoki priorytet w kwestii bezpieczeństwa. Stąd tak istotną rolę odgrywa prawidłowe umieszczenie znaku U21.

 

Progi zwalniające, separatory, krawężniki i słupki drogowe

Szeroka gama naszej oferty obejmuje nie tylko produkty z zakresu budowy i oznakowania dróg, ale również i te, które związane są z bezpieczeństwem ruchu drogowego. Naszym klientom jesteśmy w stanie dostarczyć produkty służące do oznakowania i zabezpieczenia miejsc parkingowych oraz ramp przeładunkowych, czy innych ciągów komunikacyjnych takie jak progi zwalniające, separatory, azyle, gumowe krawężniki, płyty "brajl", mini ronda.

Inne przykładowe produkty w naszej ofercie

 

Słupek
U-1a

 


 

 

Słupek
U-1b

 


 

Słupek przeszkodowy
U-5a

 


 

Słupek przeszkodowy
U-5b

 


 

Separator drogowy
U-25c / U-14e

 


 

Osłona przeciwolśnieniowa
U-19

 


 

Zapora drogowa
U-20a

 


 

Słupek z podstawą
do napełniania wodą lub piaskiem

 


 

Pachołki
drogowe

 


Jeśli nasza oferta wywołała Twoje zainteresowanie, a szukasz produktów spoza wyżej wymienionych przykładów, to serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami. Jesteśmy gotowi przygotować dla Ciebie indywidualną ofertę, dostosowaną do Twoich konkretnych potrzeb. Twoje zapytanie to początek naszej wspólnej drogi ku znalezieniu rozwiązań, które spełnią Twoje oczekiwania. Odpowiemy na Twoje pytania i dostarczymy Ci spersonalizowane rozwiązania, które sprostają Twoim wymaganiom. Twój sukces jest naszym celem, dlatego czekamy na Twoją wiadomość.