Podstawy pod ogrodzenia

 1. Własności Techniczne i Użytkowe:

  Produkujemy podstawy pod ogrodzenia o wadze od 20 kg do 26 kg. Nasze podstawy wyposażone są w pary okrągłych otworów służące do mocowania paneli ogrodzeniowych oraz otwór kwadratowy, w którym można umieścić słupek do tablic informacyjnych lub ostrzegawczych. Podstawy mają również rączki do wygodnego przenoszenia.
   
 2. Jakość Wyrobów:

  Podstawy pod ogrodzenia, podobnie jak podstawy pod znaki drogowe, produkowane są z mieszanki tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu złomu kablowego. Kształtowane są w formach pod naciskiem kilkuset ton. Nasza unikalna technologia pozwala na wykonanie podstaw o dużej wytrzymałości mechanicznej, odpornych na UV, trudne warunki atmosferyczne, olej i rozpuszczalniki organiczne.
   
 3. Pakowanie i Transport:

  Podstawy pod ogrodzenia pakowane są na palety po 50 sztuk. Pomagamy w organizowaniu transportu na terenie całej Europy. Przy zakupie małych ilości prowadzimy sprzedaż wysyłkową.
   
 4. Zamówienia Niestandardowe:

  Na życzenie odbiorcy możemy wyprodukować podstawy o innych wymiarach i kształtach. Możemy również pakować inne niestandardowe ilości podstaw na paletę. Na wszystkich podstawach możemy umieścić logo odbiorcy.
   

Podstawa pod ogrodzenia PO01

waga: 20-26kg (standard 20kg)
wymiary otworów: 60x60, 4x Ø43mm (opcja 4x Ø45mm)